Csakis EREDETI termékek
Bezárás

  1. Bejelentkezés
  2. Karrier

Karrier

A Focivilág csapata immár 26. éve látja el felszereléssel a hazai futball szcénát.

A Pécsett található üzlet, az országban egyedülálló módon, közel 500 négyzetméteren ad bepillantást a futball szerelemeseinek mindabba, ami a sportághoz elengedhetetlen.Emellett külön divízió foglalkozik a profi és félprofi egyesületekkel, akiket nem csak sport- és pályafelszereléssel lát el, hanem saját műhelyének köszönhetően a szükséges sporteszközök kiválasztásán túl feliratozzással, vagy akár teljes arculattervezéssel is képes segíteni.

Nyitott pozíciók

Területi képviselő

Főbb feladatok:

  • labdarúgó egyesületek látogatása Kelet-Magyarországon heti min. 3 nap
  • pécsi irodai munkavégzés 2 nap
  • prémium kategóriás sportszerek értékesítése
  • személyes kapcsolattartás a partnerekkel
  • árajánlatok készítése, utánkövetése

Elvárások:

  • számítógépes ismeretek /használod az internetet, használsz levelezőrendszert, tudod mi az Excel/
  • pontos, hatékony munkavégzés /igényes vagy a munkádra/
  • minimum középfokú végzettséged legyen
  • legyél nyitott a fejlődésre /ha lehetőséget kapsz tanulásra, élsz vele/
  • előnyt jelent, ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod /ismered a labdarúgás világát, tudod mi az a TAO, képes vagy csapatban dolgozni/
  • szintén előny a futball termékek általános ismerete /pl. tudod mi a különbség a műfűves cipő és a stoplis között/
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzod küldd a következő e-mail címre:

allas@focivilag.hu

Marketing asszisztens

  • az értékesítést támogató anyagok készítésében való közreműködés /pl. hírlevelek, közösségi média, akciók tervezése, kivitelezése/
  • részvétel a projektekben, kisebb grafikai munkák
  • online és offline kampányok tervezésében, kidolgozásában való aktív részvétel
  • piac- és versenytárs figyelésben, valamint a vásárlói magatartás elemzésében részvétel

Téged keresünk, amennyiben:

  • jártas vagy a csapatsportokban, elsősorban a foci és/vagy a kézilabda világában
  • szeretsz és tudsz is együtt dolgozni csapatban>
  • adott esetben kisebb grafikai munkákat magad is meg tudsz csinálni
  • kreatív szövegírásban ügyesnek érzed magad
  • projektszemlélettel rendelkezel, szeretsz ötletelni, keresed és kutatod a lehetőségeket, ugyanakkor nyitott vagy mások ötleteire
  • szeretsz folyamatosan fejlődni

Előny, de nem elvárás, hogy tudj angolul! Valós marketing tapasztalat, online és offline marketing területen szerzett rutin. Csapatmunka.
Fontos még, hogy legyen ismereted a focival kapcsolatos termékekről, és elvárjuk, hogy legyél képben a labdarúgás és/vagy kézilabda világával!

Az állás nem otthon végezhető! Munkavégzés helye: Focivilág iroda, Pécs, Forrás Üzletház

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú csapat
  • tényleg jó bérezés
  • fejlődési lehetőség