Már Budapesten is!
Bezárás

  1. Bejelentkezés
  2. Karrier

Karrier

Legyél TE a Focivilág csapatának legújabb tagja!

A Focivilág közel 30 éve van jelen a hazai futballéletben. Üzleteinket megtalálod Budapesten és Pécsen is, cégünk piacvezető cégek közé tartozik a magyar sportpiacon.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk, hiszen erősítésre van szükségünk az alábbi pozíciókban!

Nyitott pozíciók

Bolti értékesítő (Budapest/Pécs)

Munkavégzés helye:

  • Budapest: IX. kerület, Könyves Kálmán krt. 34.
  • vagy
  • Pécs: Bajcsy-Zsilinszky u. 9. - Forrás Üzletház, Mélyföldszint

Egy csapatban játszunk, ha:

  • Van legalább középfokú végzettséged
  • Örülünk annak is, ha van minimum 2 év értékesítői tapasztaltod
  • Ismered a számítógépet, a levelezőprogramokat, az internetet, és nem kérdezd meg, mi az az Excel
  • Jól kommunikálsz, értesz a vásárlóink nyelvén
  • Igényes vagy önmagadra, és a munkádra
  • Inkább 5 perccel korábban érkezel, mint hogy elkéss, és nem probléma, ha hétvégén is dolgozol, cserébe vannak szabad hétköznapjaid
  • Kihasználod az általunk biztosított fejlődési lehetőségeket, érdekelnek az újdonságok, fogékony vagy a technológiai fejlesztésekre
  • Ismered a futballtermékeket, pl. tudod mi a különbség a műfűves cipő és a stoplis között
  • Követnéd a sportszergyártók által diktált legújabb trendeket

Ezek lesznek a legfontosabb feladataid:

  • Az üzletbe személyesen betérő érdeklődők udvarias kiszolgálása
  • Értékesítés, pénztárgép kezelése, számlázás
  • Termékek kihelyezése, üzlettér napi szintű rendben tartása
  • Áru utántöltés

Amit kínálunk:

  • Egy olyan fiatal csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
  • Teljes munkaidős állás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Az üzlet hétfőtől vasárnapig nyitva tart, így a pihenőnapok nem mindig hétvégére esnek.

Ha leigazolnál hozzánk, akkor szeretettel várunk csapatunkba!

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a következő e-mail címen:

allas@focivilag.hu

Marketing és PR menedzser (Teamsport)

Teamsport csapatunk az egyesületekért dolgozik, az Ő ügyfeleik PR és Marketing támogatására keresünk kollégát!

Főbb feladatok:

NB-s csapatokkal való együttműködések marketng megjelenések koordinálása – főként labdarúgás és egyéb csapatsportok területén. A Focivilág arculatának megjelenítése a csapatok felületein, valamint az ezekkel kapcsolatos marketing tartalmak megtervezése és megvalósítása!

  • Rendelkezel releváns munkatapasztalattal
  • Rendelkezel sportolói múlttal, vagy közel állnak hozzád a csapatsportok (előnyben a magyar labdarúgás világának ismerete)
  • Rendelkezel B2B tapasztalattal
  • Ismered és otthonosan mozogsz a Social Media világában
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és kreatív vagy
  • Kíválló kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezel
  • Agilis és céltudatos vagy
  • Rugalmas vagy és nem okoz gondot alkalmakként a hétvégi 2-3 órás munkavégzés sem
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

  • Teljes munkaidős állás (nem home office)
  • Változatos kreatív munka
  • Képzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Jelentkezz marketing csapatunkba fényképes önéletrajzoddal és írd le motivációs leveledben, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

A jelentkezéskor megadott személyes adatok kezelésének jogalapja, a jelentkező önkéntes hozzájárulása.
Részletek: https://focivilag.hu/hu/adatvedelem